درباره ما

درباره ما

مجموعه بازرگانی آهن و فولاد حنیفی که از سال 1393 شروع به فعالیت نموده و از سال 1396 به طور رسمی شعبه دوم خود را در بازار آهن شادآباد تهران دایر و مشغول به فعالیت گردید. با توجه به حضور این مجموعه در قلب بازار آهن تهران به صورت سنتی و فروش و انجام خدمات و ایجاد حس اعتماد بین مشتریان و مجموعه ی خود از سال 1398 به علت گسترش و ارتقای میدان فعالیت خود احساس نیاز نمود تا فعالیت های خود را گسترش دهد و از این به بعد در قالب شرکت تدبیر تجارت فولاد و برند دیجی فولاد مشغول به فعالیت گردد. این شرکت در نظر دارد با محوریت گسترش فعالیت های تجاری خود با شرکت ها و مجموعه های مختلف به صورت مرجعی برای خرید و فروش بار با کیفیت و قیمت مناسب باشد.

محصولات و خدمات

این شرکت به طور تخصصی بر روی فروش انواع ورق های آلیاژی مورد نیاز صنایع، ورق استیل، فروش انواع لوله ها، فروش انواع قوطی های صنعتی و ساختمانی متمرکز نماید و در کنار این کالاها باقی موارد مصرفی آهن و فولاد (نبشی و ناودانی، ورق های سیاه، روغنی، رنگی و گالوانیزه، ورق کرکره و عرشه فولاد، انواع بست و اتصال داربستی (پیچ و مهره)، انواع میلگرد های ساده و آج دار، میلگردهای صنعتی و آلیاژی، سیم مفتول (سیاه و گالوانیزه و …) را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما تهیه گردد.

چرا تدبیر تجارت فولاد ؟!

این که مشتریان ما در چه شغلی یا در چه پروژه ای مشغول به کار هستند، شرکت برای خود اعتبار و سرمایه کاری می داند. کافی است با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما شما را راهنمایی کنند و تمام اطلاعات تخصصی محصولات مورد نظر شما را به شما ارائه دهند و با خیال راحت در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت محصول با کیفیت، در محل مد نظر شما تحویل داده شود. برای ما برد، برد بودن معامله مهم و قابل احترام می باشد. ما کیفیت محصول و خدماتمان را برای شما تضمین می کنیم چون معتقدیم وجهه ی شرکت، شناسنامه ی کاری ما و اعتماد قلبی مشتریان باعث پیشرفت ما خواهد بود.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟