Skip to content

مجموعه تدبیر تجارت فولاد

مجموعه بازرگانی آهن و فولاد حنیفی که از سال 1393 شروع به فعالیت نموده و از سال 1396 به طور رسمی شعبه دوم خود را در بازار آهن شادآباد تهران دایر و مشغول به فعالیت گردید. با توجه به حضور این مجموعه در قلب بازار آهن تهران به صورت سنتی و فروش و انجام خدمات و ایجاد حس اعتماد بین مشتریان و مجموعه ی خود از سال 1398 به علت گسترش و ارتقای میدان فعالیت خود احساس نیاز نمود تا فعالیت های خود را گسترش دهد و از این به بعد در قالب شرکت تدبیر تجارت فولاد و برند دیجی فولاد مشغول به فعالیت گردد. این شرکت در نظر دارد با محوریت گسترش فعالیت های تجاری خود با شرکت ها و مجموعه های مختلف به صورت مرجعی برای خرید و فروش بار با کیفیت و قیمت مناسب باشد.

محصولات و خدمات

این شرکت به طور تخصصی بر روی فروش انواع ورق های آلیاژی مورد نیاز صنایع، ورق استیل، فروش انواع لوله ها، فروش انواع قوطی های صنعتی و ساختمانی متمرکز نماید و در کنار این کالاها باقی موارد مصرفی آهن و فولاد (نبشی و ناودانی، ورق های سیاه، روغنی، رنگی و گالوانیزه، ورق کرکره و عرشه فولاد، انواع بست و اتصال داربستی (پیچ و مهره)، انواع میلگرد های ساده و آج دار، میلگردهای صنعتی و آلیاژی، سیم مفتول (سیاه و گالوانیزه و …) را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما تهیه گردد.

چرا تدبیر تجارت فولاد​

این که مشتریان ما در چه شغلی یا در چه پروژه ای مشغول به کار هستند، شرکت برای خود اعتبار و سرمایه کاری می داند. کافی است با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما شما را راهنمایی کنند و تمام اطلاعات تخصصی محصولات مورد نظر شما را به شما ارائه دهند و با خیال راحت در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت محصول با کیفیت، در محل مد نظر شما تحویل داده شود. برای ما برد، برد بودن معامله مهم و قابل احترام می باشد. ما کیفیت محصول و خدماتمان را برای شما تضمین می کنیم چون معتقدیم وجهه ی شرکت، شناسنامه ی کاری ما و اعتماد قلبی مشتریان باعث پیشرفت ما خواهد بود.