پروفیل گالوانیزه ضخامت 2 میلیمتر

پروفیل گالوانیزه

نمایش 1–6 از 12 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پروفیل گالوانیزه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

خرید پروفیل گالوانیزه ضخامت ۲ میلیمتر

امروزه پروفیل ها در جنس های مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان به جنس گالوانیزه اشاره کرد. این پروفیل از مصارف مختلفی برخوردار بوده، از این رو تولید آن در اشکال متنوعی صورت می گیرد. به همین جهت خرید پروفیل گالوانیزه ضخامت 2 میلیمتر در طول های گوناگون بالا خواهد بود. بنابراین برای آشنایی بیشتر با این محصول ادامه این نوشتار را از دست ندهید.

معرفی پروفیل گالوانیزه ضخامت 2 میلیمتر

در واقع پروفیل گالوانیزه آن دست پروفیل هایی هستند که دارای پوششی از روی بوده و به همین دلیل دچار زنگ زدگی نخواهند شد. بنابراین امروزه انواع پروفیل های گالوانیزه در شکل های متنوعی همچون نیم دایره ،u ،H و… تولید خواهند شد.

یکی از پرکاربردترین پروفیل های گالوانیزه، پروفیل هایی هستند که ضخامت 2 میلیمتر دارند. از این رو پروفیل گالوانیزه ضخامت 2 میلیمتر همواره بازار خرید و فروش بالایی دارد. از آنجایی که این پروفیل علاوه بر داشتن خاصیت ضد زنگ، دارای طول عمر بالایی است، چرا که مقاومت زیادی در برابر فرسودگی و خوردگی خواهد داشت.

امروزه از این پروفیل در صنایع کشاورزی، صنایع خودروسازی، صنایع تولید تجهیزات بیمارستانی، تولید تجهیزات ساختمانی و… استفاده می گردد.

پروفیل گالوانیزه 2 میلیمتر

ویژگی های پروفیل گالوانیزه ضخامت ۲ میلیمتر

 پروفیل گالوانیزه یک مقطع توخالی فلزی است که از ورقهای فلزی ساخته شده و جنس اکثر آنها از فولاد است. و در نتیجه مقاومت مناسبی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد.  قوطی گالوانیزه محصول ورق‌های فولادی گالوانیزه است که با نورد سرد و گرم تولید می‌شود و به‌خاطر روی‌اندود بودنش، مقاومت زیادی در برابر فرسودگی و خوردگی دارد.

کاربرد پروفیل گالوانیزه ضخامت ۲ میلیمتر

قسمت زیادی از پروفیل‌ گالوانیزه برای ساختن در و پنجره‌های PVC به کار می‌رود. مزایای اصلی استفاده از پروفیل گالوانیزه جلوگیری از هرز شدن پیچ‌ها، افتادگی و البته مقاومت بیشتر در برابر خوردگی است.

قیمت پروفیل گالوانیزه ضخامت ۲ میلیمتر

اگر شما هم جهت تهیه محصولات خود نیاز به خرید پروفیل گالوانیزه ضخامت 2 میلیمتر دارید، پیشنهاد می کنم این محصول را از برند تدبیر تجارت فولاد تهیه کنید؛ چرا که این شرکت به عرضه انواع پروفیل گالوانیزه 2 میلیمتری با کیفیت عالی و قیمت مناسب در بازار می پردازد. شما میتوانید با تماس با مشاورین تدبیر تجارت فولاد از قیمت روز این محصول مطلع شده و آن را خریداری کنید. 

نمایش بیشتر