پروفیل گالوانیزه

پروفیل گالوانیزه

نمایش 1–6 از 24 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پروفیل گالوانیزه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

آشنایی با پروفیل گالوانیزه

پروفیل‌های گالوانیزه به دلیل انعطاف بالا و قابلیت شکل پذیری خود قابلیت استفاده در بسیاری از مصارف صنعتی را دارند. به دلیل پوشش روی، میزان خوردگی در این سازه تا حد زیادی کاهش یافته است. از این رو مقاومت بسیار خوبی را نشان می دهد و از کارایی عالی برخوردار است.

مشخصات و راهنمای خرید پروفیل گالوانیزه

سقف های ورق فولادی گالوانیزه این روزها با افزایش ساخت و ساز انبارها و زمین های بزرگ، روند رو به رو رشدی را می گذراند. پروفیل گالوانیزه گزینه ای کم هزینه است که نصب آن بسیار آسان می باشد. از آنجایی که در این مقاله به مشخصات و راهنمای خرید  پروفیل گالوانیزه می پردازیم، در نظر داریم یکی از بهترین عرضه  کنندگان این محصول را خدمت شما همراهان همیشگی، معرفی نماییم. پروفیل های عرضه شده توسط تجارت فولاد از جمله پروفیل گالوانیزه عرضه شده توسط تدبیر تجارت فولاد از بهترین های موجود در بازار است که یکه تاز  فروش سازه های ساختمانی محسوب می شود.

پروفیل گالوانیزه

مشخصات پروفیل گالوانیزه

  • ورق ها فولادی گالوینزه باید دارای پوشش 750 درجه باشند مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد.
  • گالوانیزه باید بدون پیرایش و در شرایط عالی باشد. پانل ها نباید نشانه هایی از زنگ زدگی یا رسوبات پودری سفید روی سطح داشته باشند. 
  • پوشش‌های گالوانیزه روی قلاب‌ها (J یا L) و پرچ‌ها باید پیوسته و عاری از عیب‌هایی مانند سوراخ‌های بیش از حد یا سایر عیوب باشد که ممکن است قابلیت سرویس‌دهی را مختل کند. 
  • لبه ها و باسن سقف ورق گالوانیزه باید با قسمت های برآمدگی و لگن ورق ساده (G.S) با همپوشانی حداقل 20 سانتی متر از دو طرف روی پانل های (G.S) پوشانده شود. به عبارت دیگر لبه های بین خارها و باسن نباید کمتر از 20 سانتی متر باشد. پهنای خارها و باسن روی G.S باید 60 سانتی متر باشد. ضخامت آن 0.6 یا 0.8 میلی متر است و باید به طور مناسب خم شود. 

کاربرد پروفیل گالوانیزه در صنعت

از زمان معرفی، فولاد گالوانیزه گرم به طور گسترده ای در صنایع مختلف مانند ساخت و ساز و لوازم خانگی مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به گسترش مداوم دامنه استفاده، شکل پذیری محصول و خواص مختلف پروفیل گالوانیزه به طور مداوم بهبود می یابد. به همین جهت ورق‌های فولادی گالوانیزه را می‌توان برای مصارف عمومی، سقف، پانل‌های بیرونی ساختمان‌ها، سازه‌ها، اسلب‌های کاشی استفاده نمود. جالب است بدانید که از نظر فرآیند شکل پذیری، ورق فولادی گالوانیزه بسیار انعطاف پذیر است. از این رو می تواند به طور کامل نیازهای نورد، مهر زنی، خمش و سایر اشکال پردازش را برآورده کند.

انواع پروفیل های گالوانیزه

با توجه به روش های تولید و فرآوری. ورق های فولادی گالوانیزه را می توان به دسته های زیر تقسیم کرد:

  • ورق فولادی گالوانیزه گرم

 ورق فولادی گرم روی مذاب غوطه ور می شود تا روکش جدید روی به سطح بچسبد. در حال حاضر، عمدتاً توسط یک فرآیند گالوانیزه مداوم تولید می شود، یعنی یک صفحه فولادی سیم پیچ به طور مداوم در یک مخزن آبکاری غوطه ور می شود که در آن روی ذوب شده و یک ورق فولادی گالوانیزه را تشکیل می دهد.

پروفیل گالوانیزه

  • پروفیل گالوانیزه آلیاژی

این، یکی دیگر از انواع ورق های فولادی گرم است که به واسطه قرار گرفتن در معرض دمای زیاد حدود 500 درجه تولید می شود. میزان غوطه وری در مواد مذاب به حدی است که سطح چسبندگی آن به طور قابل توجهی افزایش می یابد. 

  • صفحه فولادی الکترو گالوانیزه 

تولید چنین ورق فولادی گالوانیزه با آبکاری از قابلیت کار خوبی برخوردار است. با این حال، پوشش نازک تر است و مقاومت در برابر خوردگی به خوبی ورق گالوانیزه گرم نیست.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع پروفیل های گالوانیزه می توانید به وب سایت فروش انواع آهن آلات فولادی مراجعه نمایید. ما در تدبیر تجارت فولاد تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا موجبات رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

قیمت پروفیل گالوانیزه

ساخت و ساز خارجی، کاربری داخلی، مبلمان، لوازم خانگی، انواع زیر لایه، ورق گالوانیزه  را به یک سازه پرمصرف تبدیل کرده است. در حال حاضر، صنعت گالوانیزه به طور مداوم  در حال توسعه و گسترش می باشد. به عنوان مثال، محصولات ورق فولادی گالوانیزه عمدتاً در ساخت و ساز، صنایع سبک و خودرو استفاده می شود. دقیقاً به این دلیل است که طبقه بندی های بسیار زیادی برای ورق های گالوانیزه وجود دارد، بنابراین قیمت ورق های گالوانیزه از برخی جهات تا حدودی متفاوت است.

شرکت تدبیر تجارت فولاد عرضه کننده انواع پروفیل های گالوانیزه

در  تدبیر تجارت فولاد، ما پروفیل گالوانیزه با کیفیت بالا را به شکل مناسب عرضه می کنیم. به لطف مشاورین فروش و دانش کارکنان خود، در تلاشیم تا بهترین نوع پروفیل های گالوانیزه موجود در بازار را عرضه کنیم. ما در فروش پروفیل های فولادی گالوانیزه طبق نقشه های حرفه ای پیش می رویم و در فروش طیف گسترده ای از انواع ورق های فولادی گالوانیزه تخصص داریم. اگرچه پروفیل های گالوانیزه در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود، اما فروشندگان ورق گالوانیزه را نمی توان کورکورانه انتخاب کرد. اعتبار و سابقه عرضه کننده این محصولات در خرید رضایت بخش مشتری تاثیر گذار است. با نگاهی کوتاه به سابقه درخشان ما می توانید با اطمینان خاطر، محصولات ما را خریداری نمایید.

نمایش بیشتر