ورق آلیاژی P265NH

ورق آلیاژی P265NH ضخامت 10 میلیمتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی P265NH ضخامت 10 میلیمتر

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی P265NH و بررسی کاربردهای آن

ورق آلیاژی از ترکیب دو یا چند عنصر مختلف تولید می شود. این ورق ها از ترکیب آهن و کربن تولید می شوند و در کنار این دو عنصر از ترکیب عناصری چون منگنز، کربن و کروم استفاده می شود. با اضافه کردن عناصر متفاوت به فولاد و ایجاد تغییر در ساختار مولکولی فولاد، تغییراتی در ویژگی های آن ایجاد می شود و کاربردهای بسیار متفاوتی دارد. بسته به نوع و مقدار ترکیبات، فولاد حاصل، خواص خاصی خواهد داشت. ورق آلیاژی P265NH یکی از این تولیدات است که در صنعت بسیار پرکاربرد است. این نوع از ورق های آلیاژی بسیار مستحکم هستند و در دما و فشار بالا مقاومت بسیار خوبی دارند.

خرید ورق آلیاژی P265NH

شما برای خرید ورق آلیاژی ضدسایش یا همان ورق آلیاژی هاردوکس می توانید ابعاد مد نظر خود و کاربردی که برای آن در نظر دارید را مشخص کنید و سپس استعلام گزارش خود را از مجموعه تدبیر تجارت فولاد بگیرید.

 

ورق آلیاژی p265nh

 قیمت ورق آلیاژی P265NH

قیمت ورق آلیاژی به ابعاد و ضخامت آن بستگی دارد؛ قیمت این ورق ها به صورت روزانه بررسی می شود. برای اطلاع از قیمت لطفاً با مجموعه تجارت فولاد تماس بگیرید تا ضمن استفاده از نظر مشاوران، از قیمت ورق آلیاژی P265NH مطلع شوید و خرید بسیار عالی را تجربه کنید.

 کاربرد ورق آلیاژی P265NH

ورق آلیاژی P265NH یک ورق برای استفاده در مخازن تحت فشار با کیفیتی عالی است. این ورق قابلیت جوشکاری دارد. این ورق کاربرد فراوانی در ساخت انواع مخازن مخصوصاً مخازن تحت فشار، بویلرها و مبدل های حرارتی در صنعت نفت و گاز دارد. این ورق همچنین در کارخانه های فرآیندهای شیمیایی و دارویی استفاده می شود. این ورق جزء صفحات استانداردی است که برای دیگ بخار به کار می رود. از دیگر کاربرد های این صفحات استفاده در اسکله سازی، کشتی سازی و ساخت ماشین آلات صنعتی است.

ورق آلیاژی p265nh

خواص ورق آلیاژی P265NH

ورق آلیاژی P265NH برای مخازن تحت فشار به کار می رود؛ زیرا این نوع از ورق ها می توانند دمای بالا را تحمل کنند. این ورق در ضخامت های استاندارد دارای حداقل استحکام تسلیم 265 مگا پاسکال است. این صفحات دمای بین 890 تا 950 درجه سانتی گراد را تحمل می کنند.

راهنمای خرید ورق آلیاژی P265NH

برای خرید ورق آلیاژی مد نظر، پس از دریافت استعلام خود می توانید از مشاوران مجموعه تجارت فولاد کمک بگیرید تا شما را در انتخاب محصول مد نظر راهنمایی کنند. کارشناسان مجموعه، شما را در نحوه سفارش، قیمت و شرایط ارسال ورق آلیاژی P265NH راهنمایی خواهند کرد. یکی دیگر از نکات مهم این است که ورق های آلیاژی به صورت رول یا به صورت شیت فروخته می شوند. انتخاب رول بودن یا خرید به صورت شیت، بسته به کاربرد ورق آلیاژی می باشد.

فروش ورق آلیاژی P265NH

از دیگر خدماتی که مجموعه تجارت فولاد ارائه می دهد، فروش ورق های آلیاژی است. ورق های موجود در این مجموعه از با کیفیت ترین ورق های آلیاژی موجود در داخل کشور است که توسط تولید کنندگان داخلی تولید و یا به صورت وارداتی از خارج کشور تامین می شوند.

نمایش بیشتر