ورق آلیاژی

ورق آلیاژی

نمایش 1–6 از 156 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی

بسیاری از افراد ممکن است با ورق آلیاژی آشنا نباشند، به همین منظور باید بگوییم شرکت و کارخانه های مربوطه با استفاده از دستگاه های پیشرفته در ابتدا با ترکیب چندین فلز و نا فلز با یک دیگر، آلیاژ تولید می نمایند و سپس آن را در دستگاه هایی رول مانند قرار می دهند تا با فشرده شدن، به یک ورق آلیاژی بی نقص تبدیل گردد و در انتها آن ها را در بازار های مرتبط پخش می نمایند.

ورق های آلیاژی مناسب برای ساخت و ساز ساختمان و قطعات لوازم خانگی انواع ورق آلیاژی
ورق آلیاژی انواع متعددی را شامل می شود که هر کدام از آن ها کاربرد و قیمت مخصوص به خود را دارند.

یکی از ابزار های مورد نیاز برای ساخت و ساز وسایل صنعتی و… ورق آلیاژی می باشد. ورق های آلیاژی در واقع از فشرده شدن فولاد های آلیاژی که از چندین نافلز و فلز تشکیل شده اند، تهیه می گردند و قیمت مناسبی را نیز در بر دارند.

ورق آلیاژی

انواع ورق آلیاژی

ورق آلیاژی انواع متفاوتی را شامل می شود که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا برخی از مدل های ورق های آلیاژی را به طور کامل برایتان شرح دهیم.

 ورق آلیاژی ضد سایش

یکی از انواع ورق های آلیاژی، ورق ضد سایش نام دارد. همان گونه که از نام این محصول پیداست، ورق از سطح نسبتا سختی برخوردار می باشد و به سختی می توان آن را مورد خراش و کندگی قرار داد.

حال ممکن است برخی از افراد با ترکیبات به کار رفته در ورق آلیاژی ضد سایش آشنا نباشند، به همین منظور باید بگوییم که دو عنصر کربن و منگنز در فرمولاسیون این ورق مقاوم وجود دارند که استحکام آن را افزایش می دهند.

ورق آلیاژی آج دار

از دیگر اوراق آلیاژی، می توان به ورق های آلیاژی آج دار اشاره نمود. این محصول به تازگی مورد توجه بسیاری از کارخانجات قرار گرفته است و می تواند نیاز افراد را به خوبی برطرف کند. این ورق آلیاژی هم به صورت آج دار پرسی و هم به صورت آج دار فابریکی در سطح بازار یافت می شود که افراد می توانند بر اساس نوع نیاز و بودجه شان، یکی از آن ها را برای خود برگزینند.

دقت داشته باشید که هر دو نوع این محصولات از کیفیت مناسبی برخوردار بوده اند و شما می توانید بهره کافی و لازم را از آن ها ببرید.

ورق سیاه سرد یا روغنی

ورق های سیاه که با عنوان ورق گرم نیز یاد می گردند، یکی از انواع ورق آلیاژی محسوب می شوند. باید بدانید که این نوع اوراق در فرایند پیچیده ای تولید می شوند و به دمای بیش از 930 درجه سانتی گراد برای ساخته شدن نیاز دارند.

این محصول فوق العاده، ظاهری مات و یک دست دارد که به همین منظور می توانند مورد توجه کارخانه های بسیاری قرار گیرند و در قطعات مختلف ابزار ها به کار گرفته شوند.

نمونه ای از ورق آلیاژ آلومینیوم ورق سرد یا ورق روغنی

ورق های سرد که از دیگر نوع ورق آلیاژی شمرده می شوند، دارای ویژگی های متعددی می باشند. این اوراق را می توان به راحتی مورد برش قرار داد و شکل دلخواه را به آن ها بخشید. از دیگر ویژگی های ورق های روغنی، می توان به ظاهر یک دست، شفاف و صیقلی بودن آن ها تاکید نمود که افراد بسیاری را به وجد می آورد.

شما می توانید ورق سرد را در ابعاد مد نظر تان سفارش دهید و از آن ها در پروژه هایتان بهره مند گردید. از کاربردهای این ورق می توان به ساخت و ساز اسکلت ساختمان ها، ساخت وسایل خانگی برقی و غیر برقی، ساخت انواع پنل در بازار و… اشاره کرد.

ورق آلیاژی

فروش ورق آلیاژی

آلیاژ به معنی «ترکیب کردن» است؛ یک محصول آلیاژی از ترکیب کردن یک فلز، حداقل با یک نوع فلز یا ماده نافلز دیگری، ایجاد می‌شود و تولید ورق‌ های آلیاژی به این صورت است. تعدادی از انواع ورق ‌های آلیاژی از جنس فولاد، آهن و کربن تولید می‌شوند. محصولات دیگری نیز به صورت آلیاژی تولید می شوند؛ مانند طلا و نقره که جزء مهم ترین محصولات آلیاژی هستند. خرید ورق آلیاژی در صنعت بسیار رایج است و استفاده از آن در جای جای صنعت دیده می شود.

محصولات فلزی چرا به صورت آلیاژی تولید می‌شوند؟

تعداد زیادی از محصولات فلزی  که در اطراف خود می بینید، از یک عنصر خالص تولید نشده اند. فولاد یک محصول فلزی است که به صورت آلیاژی تولید می شود و از ترکیب کردن کربن، سیلیسیوم، فسفر، گوگرد و منگنز تولید می شود. این محصول در قالب های متنوعی مانند شمش، ورق، صفحه های مختلف، میله با اندازه های مختلف، لوله و… تولید می شود و خرید و فروش ورق آلیاژی یک از رایج ترین شکل های این آلیاژ است.

پنج عنصر در بالا گفته شد که با فولاد ترکیب می شوند و در هر نوع فولاد، با درصد های مختلفی دیده می شوند. بدون این ترکیبات معمولاً فولاد خروجی به صورت خیلی محدود قابل استفاده خواهد بود. ورق آلیاژی یا فولاد آلیاژی دارای عناصر دیگری مانند نیکل، کروم، مولبیدن و غیره در ترکیبات خود است .

فروش ورق آلیاژی به دو صورت ورقه‌ های کویل یا رول فرم و ورقه‌ های بریده ‌شده یا شیت فرم است. ورق های آلیاژی را بر اساس موارد مختلف می توان دسته بندی کرد و هر دسته برای کاربرد خاص استفاده می شود. یکی از مهم ترین موارد برای دسته ‌بندی، درصد یا مقدار عناصری است که در تولید آلیاژ به کار رفته است.

برای اطلاع از تمامی محصولات و قیمت روز آنها میتوانید به وبسایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کنید و خریدی مطمئن داشته باشید.

نمایش بیشتر