ورق سیاه عرض 1500 فولاد کاویان

ورق سیاه

نمایش 1–6 از 7 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق سیاه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

معرفی ورق سیاه عرض 1500 فولاد کاویان

ورق سیاه عرض 1500 کاویان از جمله ورق های تولید شده با نورد گرم است که در کوره های با دمای بالا قرار می گیرد، به همین دلیل از رنگی تیره و مات برخوردار است. معمولا تولید ورق سیاه عرض 1500 کاویان، هزینه کمی دارد و با توجه به قرارگیری آن در دمای بالا، کیفیت فوق العاده ای نیز یافته است. به همین دلیل شاهد استفاده از این ورق ها در بسیاری از حوزه ها همچون حوزه های صنعتی و ساختمانی هستیم. اگر شما هم قصد خرید ورق سیاه عرض 1500 کاویان را دارید می توانید برای تهیه آن به وبسایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کرده و انواع این ورق های مرغوب و با کیفیت را خیلی سریع و راحت تهیه کنید.

ویژگی ورق سیاه عرض 1500 فولاد کاویان

ورق سیاه عرض 1500 کاویان هر چند که با استفاده از پیشرفته ترین و حساس ترین دستگاه ها پوسته زدایی می شوند تا سطحی بهبود یافته و مناسب داشته باشد، اما با توجه به این که در دماهای بالا قرار می گیرد، سطح آن غیر براق می شود و به همین دلیل به ورق سیاه شهرت یافته است.

معمولا این ورق ها در کارخانه فولاد کاویان از شمش ورق و گندله آهن در دو مدل کلی تولید می شوند که از جمله می توان به ورق سیاه صنعتی و ورق سیاه معمولی اشاره کرد که به صورت رول یا شیت وارد بازار می گردند.

همچنین از ویژگی های بارز ورق سیاه عرض 1500 کاویان می توان به داشتن قابلیت کشش و تحمل وزن بالا، امکان جوشکاری خوب، قابلیت ماشینکاری مناسب، مقاومت بالا در برابر هر گونه پیچش و خمش و… اشاره نمود.

ورق سیاه عرض 1500 فولاد کاویان

تفاوت ورق سیاه عرض 1500 کاویان با دیگر ورق ها

معمولا ورق سیاه در عرض 1500 کاویان با سایر ورق ها همچون ورق رنگی، ورق گالوانیزه، ورق روغنی و… تفاوت های دارد که این تفاوت ها به قرار زیر هستند:

  • بر سطح این ورق ناهمواری های بسیار کم و جزئی مشاهده می شود که به ورق شکل ذوزنقه ای مانندی داده است.
  • اگر به لبه ها و گوشه های این ورق توجه کنید، می بینید که یکسری جمع شدگی و گردشدگی در آنها وجود دارد.
  • با توجه به این که این ورق نیاز به پردازش کمتری دارد، نسبت به سایر ورق ها همانند ورق روغنی قیمت مناسب تری نیز دارد. 

 

کاربرد ورق سیاه عرض 1500 کاویان

از آنجایی که تولید ورق سیاه عرض 1500 کاویان با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه، مطابق با استانداردهای روز دنیا و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت صورت گرفته است، به همین دلیل در تولید وسایل و تجهیزات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از آنها به قرار زیر هستند:

  • بکارگیری در ساخت انواع آبگرمکن ها
  • تولید انواع تجهیزات برای مصارف کشاورزی
  • استفاده جهت ساخت سیلندرهای گاز
  • ساخت انواع تجهیزات جنگی نظیر تانک و…
  • استفاده در تولید انواع قطعات در صنعت خودروسازی

خرید ورق سیاه عرض 1500 فولاد کاویان

با توجه به این که ورق سیاه عرض 1500 کاویان از کیفیت بالا و کارایی فراوانی برخوردار است، به همین دلیل استفاده از آن روز به روز بیشتر می گردد. به همین جهت برندهای زیادی به عرضه این محصول در بازار می پردازند که یکی از مطمئن ترین و معتبرترین این برندها برند تدبیر تجارت فولاد است. شما میتوانید برای کسب اطلاعات و آگاهی از قیمت ورق سیاه عرض 1500 فولاد کاویان به وبسایت تجارت فولاد مراجعه کنید.
.

نمایش بیشتر