ورق سیاه

ورق سیاه عرض 1500 فولاد مبارکه اصفهان

نمایش 1–6 از 17 نتیجه

ورق سیاه عرض ۱۵۰۰ فولاد مبارکه

ورق سیاه عرض 1500 فولاد مبارکه از جمله ورق های پرکاربردی است؛ که توسط فناوری نورد گرم و با استانداردهای جهانی تولید می شود و شامل نمونه های مختلفی است. کارخانه فولاد مبارکه اصفهان یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدکننده ورق سیاه عرض 1500 است؛ که توانسته با استفاده از خطوط صنعتی بسیار پیشرفته، سالانه به تولید 11 میلیون تن ورق سیاه مرغوب بپردازد. بنابراین اگر قصد خرید ورق سیاه عرض 1500 فولاد مبارکه را دارید؛ حتما به وبسایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه نماید و این محصول را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

مشخصات و ویژگی های ورق سیاه عرض 1500 فولاد مبارکه

معمولا ورق های تولید شده با عرض 1500 توسط کارخانه فولاد مبارکه به دو دسته تقسیم بندی می شوند؛ که از جمله می توان به ورق های سیاه معمولی و ورق های سیاه صنعتی اشاره کرد.

 از ورق های سیاه صنعتی عرض 1500 فولاد مبارکه با توجه به سختی بالایشان در تولید مخازن نفتی، لوله ها، تانکرها و… استفاده می شود. همچنین ورق های سیاه معمولی این کارخانه که دارای کربن کمتر و خم شدگی بیشتری هستند، معمولا در تولید نبشی ها، ناودانی ها و تجهیزات ساختمانی به کار گرفته می شوند.

 می توان گفت انواع ورق های سیاه عرض 1500 فولاد مبارکه دارای استحکام بالا، فرم پذیری زیاد، عدم خوردگی و… هستند. همچنین قیمت انواع این ورق ها با توجه نوسانات نرخ ارز، میزان تغییرات قیمت مواد سازنده، میزان عرضه و تقاضا و… تعیین خواهد شد.

نتیجه گیری

برند تدبیر تجارت فولاد از جمله برندهای معتبر در زمینه فروش انواع ورق سیاه عرض 1500 فولاد مبارکه با قیمت باصرفه و کیفیت بالا است، بنابراین مشتریان می توانند به راحتی مرغوب ترین این ورق ها را از طریق وب سایت این شرکت به صورت آنلاین یا نمایندگی آن به صورت حضوری خریداری کنند.

نمایش بیشتر