لوله مانیسمان رده 40

لوله مانیسمان

نمایش 1–6 از 20 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لوله مانیسمان

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لوله بدون درز یا همان لوله مانیسمان در گروه لوله های فولادی قرار دارند. استحکام و مقاومت بالای این گروه از تولیدات، کاربرد بالای آنها را در صنایع مختلف موجب شده است. ضخامت دیواره ها در لوله های مانیسمان متفاوت است و به اصطلاح رده های مختلفی دارند. لازم به ذکر است که با افزایش عدد رده، وزن لوله نیز به دلیل افزایش ضخامت دیواره ها افزایش می یابد. لوله مانیسمان رده 40 یکی از این رده ها است که از کارایی بالایی برخوردار است.

لوله مانیسمان رده 40

لوله مانیسمان رده 40 را می توان لوله ای بدون درز نامید که هیچ گونه خراش، جوش خوردگی و یا درزی در سطح آن وجود ندارد. لوله بدون درز 40 و sch40 نیز نام های دیگر این مدل لوله می باشد. برای ساخت بدنه اولیه این لوله، شمش های استوانه ای شکل از جنس فولاد ضد زنگ را گداخته می کنند. وقتی شمش به اندازه کافی گداخته شد، با بیرون کشیدن مواد درونی آن بدنه لوله تهیه می شود. در مرحله پایانی نیز برای تنظیم قطر لوله، بدنه ساخته شده را از درون دستگاه هایی که غلتک های متعددی دارد، عبور می دهند. با این کار علاوه بر این که می توان قطر بیرونی لوله را کاهش داد، اندازه قطر داخلی لوله هم بر اساس نیاز مشتری تنظیم می گردد.

لوله مانیسمان رده 40

لوله مانیسمان رده 40 و فشار قابل تحمل بر آن

همان طور که می دانید سایز لوله و ضخامت آن است که می تواند میزان فشار قابل تحمل بر لوله را تعیین نماید. به عبارتی رابطه مستقیمی بین ضخامت لوله و فشار قابل تحمل بر آن وجود دارد.

لوله مانیسمان رده 40 و اتصالات آن

به دلیل این که لوله مانیسمان رده 40 ضخامت کمتری دارد، سبک تر می باشد و می توان علاوه بر رزوه، از جوشکاری نیز برای اتصالات آن استفاده نمود.

قیمت لوله مانیسمان رده 40 

قیمت این محصولات بر اساس مواد اولیه به کار رفته تعیین می گردد. با توجه به این مساله بدیهی است که قیمت لوله مانیسمان رده 40 نسبت به رده 80 کمتر و نسبت به رده 20 بیشتر باشد. به عنوان مثال به دلیل اینکه در لوله مانیسمان رده 40 از متریال بیشتری نسبت به رده 20 استفاده شده است، بنابراین قیمت رده 40 از 20 بیشتر است.

کاربرد لوله مانیسمان رده 40

در حالت کلی در مواردی که فشار وارد به لوله ها زیاد باشد و حساسیت بالایی را بطلبد، لوله های رده 40 و بالاتر از آن مناسب تر خواهد بود. صنایع پتروشیمی، نفت و گاز مثال هایی از این دسته هستند. خرید لوله مانیسمان رده 40 به دلیل بدون درز بودن آن و مقاومت بالایی که دارد، اهمیت ویژه‌ای دارد و می تواند در مواردی همچون برج ها و یا خطوط آتش نشانی و در کارهای ساختمانی به کار رود.

ویژگی های لوله مانیسمان رده 40

  1. این لوله ها مقاومت و استحکام بالایی در مقابل فشار دارند که آنها را به گزینه مناسبی برای استفاده در پالایشگاه ها، ساختمان سازی، کشتی رانی و…  تبدیل نموده است.
  2. ضخامت لوله مانیسمان رده 40 مهمترین ویژگی آن است.
  3. این محصول در مقایسه با نوع درزدار، سنگین تر است.

خرید لوله مانیسمان رده ۴۰

آشنایی کامل با ویژگی ها، سایزبندی و انواع مختلف لوله مانیسمان رده 40 از نظر جنس و قطر می تواند انتخاب درستی را رقم بزند. این انتخاب صحیح است که می تواند کارایی و عملکرد بهینه لوله را تامین نموده و به صرفه جویی در وقت پروژه و هزینه ها هم کمک نماید. مشاورین شرکت تدبیر تجارت فولاد آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشند. شما میتوانید با خرید لوله و یا دیگر محصولات از تدبیر تجارت فولاد همواره از پشتیبانی کادر فنی شرکت برخوردار خواهید بود. 

نمایش بیشتر