پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر

پروفیل صنعتی

نمایش 1–6 از 16 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پروفیل صنعتی

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

خرید پروفیل صنعتی ضخامت ۳ میلیمتر

پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر از جمله پروفیل ها با پرکاربرد است که از ورق سیاه تولید می شود. با توجه به این که در بسیاری از پروژه های بزرگ صنعتی از این دست پروفیل ها استفاده می گردد، به همین دلیل بازار خرید و فروش پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر نیز رونق زیادی دارد. در نتیجه بسیاری از مشتریان به دنبال برندهای معتبر توزیع کننده این محصول هستند. بنابراین می توان گفت برند تدبیر تجارت فولاد یکی از معتبرترین برندهایی است که امکان خرید پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر مرغوب را به شیوه های مختلفی میسر کرده است.

پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر

معرفی پروفیل صنعتی ضخامت 3میلیمتر

پروفیل سنگین یا پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر در واقع از نوعی ورق به نام ورق سیاه تولید می شود، از این رو با توجه به این که از این محصول در تولیدات و پروژه های بسیار بزرگ صنعتی استفاده می شود، جزء پرکاربردترین پروفیل های موجود در بازار شناخته می گردد.

 همچنین از آنجایی که این پروفیل ها دارای استحکام فوق العاده و ابعاد بزرگی هستند، بدین ترتیب این محصولات در برابر ضربات احتمالی و انواع آسیب ها مقاومت بالایی از خود نشان خواهند داد.

علاوه بر این پروفیل صنعتی 3 میلیمتری دارای توان باربری زیاد و استحکام کششی فوق العاده ای خواهد بود و با توجه به ظاهر چهارگوش مربع یا مستطیل مانندشان، بیشتر در تولید ستون ها و تیرهای غول پیکر بسیاری از ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین از دیگر ویژگی های پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر می توان به قابلیت جوشکاری بالای این محصول، داشتن وزن کم، مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب و… اشاره کرد که موجب استفاده گسترده این محصول در بسیاری از صنایع شده است.

کاربرد پروفیل صنعتی ضخامت ۳ میلیمتر

پروفیل صنعتی بیشتر در ساخت سازه‌های عظیم چون پل‌ها، برجها و تاسیسات صنعتی عظیم کاربرد دارد. همچنین از این پروفیل در ساخت ابزارآلات صنعتی بزرگ نیز استفاده می‌شود.

قیمت پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر

با توجه به کاربرد وسیع انواع پروفیل های صنعتی ضخامت 3 میلیمتر، برندهای عرضه کننده این محصولات، اقداماتی را به عمل آوردند تا این پروفیل ها به راحتی و با قیمت مناسب در دسترس مشتریان قرار گیرند. از جمله این برندهای توزیع کننده می توان به برند تدبیر تجارت فولاد اشاره کرد.

این شرکت علاوه بر فروش حضوری انواع پروفیل صنعتی در این ضخامت و کیفیت های مختلف، امکان خرید پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتر را هم به صورت اینترنتی مهیا کرده تا مشتریان با قیمت باصرفه و بدون واسطه به تهیه این پروفیل ها بپردازند. به همین دلیل است که برند تجارت تدبیر فولاد به یکی از برندهای فعال و موفق در زمینه توزیع پروفیل صنعتی ضخامت 3 میلیمتری باکیفیت در کشور شهرت یافته است. شما میتوانید برای خرید یا اطلاع از قیمت پروفیل ها به وب سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کنید.

نمایش بیشتر