پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

پروفیل ساختمانی
محصولی پیدا نشد

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پروفیل ساختمانی
No data was found

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

خرید پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

خرید پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر، یکی از پر رونق ترین و پر تقاضا ترین خرید و فروش های انواع اجزای ساختمانی به شمار می رود. برای خرید پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر ،  با قیمت مناسب به سایت فروش تدبیر تجارت  فولاد مراجعه کنید. پروفیل ساختمانی در انواع ضخامت ها و ابعاد تولید  می شود که با مراجعه به این سایت و تماس با متخصصین فنی، به اطلاعات کافی در این مورد دست خواهید یافت.

آشنایی با پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5میلیمتر از بهترین نوع پروفیل هایی است که بالاترین میزان کاربرد را به خود اختصاص داده است که به نام قوطی پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر نیز شناخته می شود. از طریق حرارت دادن شمش فولادی در طی فرایند نورد گرم، می توان به این نوع پروفیل دست یافت. قوطی پروفیل ساختمانی به شکل مربع و مستطیل در ضخامت 2.5 میلیمتر تولید می شود.

ابعاد ساخت این نوع پروفیل متفاوت است و این تفاوت به نوع کاربرد پروفیل مورد نظر بستگی دارد. این پروفیل ساختمانی دارای شاخه ای به طول 6 متر است و وزن آن با توجه به عوامل مختلفی مانند ضخامت، طول شاخه و ابعاد پروفیل متغیر است. هرچقدر ضخامت پروفیل بیشتر باشد، وزن آن نیز بیشتر خواهد بود و با افزایش وزن نیز قیمت خرید و فروش این نوع سازه افزایش خواهد یافت.

پروفیل های ساختمانی، مقاطع فولادی و توخالی هستند که با توجه به نوع کارکرد، دارای طرح های منحصر به فردی هستند. پروفیل در دو نوع باز و بسته تقسیم شده و هر دو نوع از ورق سیاه ساخته می شوند. شکل این نوع سازه ها، کاربرد آن ها را نشان می دهد. در اصل، از قوطی پروفیل ها در عوض چوب برای مقاصد ساختاری استفاده می شود. توخالی بودن و وزن پایین آن، از مهم ترین دلایلی به شمار می روند که میزان خرید و فروش و نیز تولید این نوع سازه ها را افزایش داده اند.

پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

کاربرد قوطی پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

قوطی پروفیل ساختمانی دارای کاربردهای بسیار وسیعی است. همانطور که گفته شد، اندازه ابعاد این نوع پروفیل های ساختمانی با توجه به نوع کارکرد آن ها متغیر است. هر چقدر ضخامت پروفیل بالاتر باشد، از آن در پروژه های بزرگتر استفاده می شود. قوطی پروفیل ضخامت 2.5 میلیمتر با توجه به استاندارد اروپایی DIN تولید می شود، از این نوع استاندارد در کشورهایی مانند آمریکا به وفور استفاده می شود.

 ساخت درب و پنجره، تولید میز و صندلی، ساخت لوازم خانگی، ساخت نرده های فلزی، پل، راه پله، پارکینگ های مکانیزه عمودی، ستون ساختمان های فولادی، پاساژها، نرده کشی خیابان و اطراف کارخانه ها، ساخت ستون و اسکلت فلزی، ساخت شاسی تریلر و نفت کش، پل های عابرپیاده، ساخت انواع تخت های بیمارستانی و تجهیزات حمل بیمار و در نهایت تجهیزات آزمایشگاهی از جمله کاربردهای عالی این نوع پروفیل ها شناخته می شوند.

بهتر است بدانید که انتخاب پروفیل با کیفیت در ساخت درب و پنجره، سطح کیفیت و قیمت ساختمان را افزایش داده و تفاوت بسیار آشکاری در نمای ظاهری آن ایجاد می کند. به طور معمول از پروفیل های ساختمانی ضخامت 2.5 و یا 2 میلیمتر در ساخت درب و پنجره ها استفاده می شود. پروفیل با کیفیت، هزینه تمام شده ی پروژه ساختمانی را نیز افزایش می دهد.

برای خرید بهترین نوع پروفیل ساختمانی با ضخامت 2.5 میلیمتر به سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کرده و اطلاعات لازم در این مورد را کسب کنید.

قیمت پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

همانطور که در بخش های قبل بدان اشاره شد، قیمت خرید و فروش پروفیل آهنی دارای ضخامت 2.5 میلیمتر با توجه به وزن آن، ضخامت و ابعاد آن متغیر است. با افزایش ضخامت پروفیل ها، وزن آن نیز افزایش یافته و در نتیجه با قیمت بالاتری خرید و فروش می شود. علاوه بر این، شرایط اقتصادی و نرخ ارز نیز در تعیین میزان قیمت این نوع سازه های ساختمانی تاثیر به سزایی دارند.

لیست قیمت فروش پروفیل ساختمانی ضخامت 2.5 میلیمتر

لیست قیمت پروفیل ساختمانی دارای ضخامت 2.5 میلیمتر با توجه به نوع کارکرد و وزن آن ، متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت قوطی پروفیل های ساختمانی، ویژگی ها و نوع کاربرد دقیق آن ها به سایت تدبیر تجارت آنلاین مراجعه کرده و با متخصصین فنی این شرکت در تماس باشید

نمایش بیشتر