ورق آلیاژی 17MN4

ورق آلیاژی 17MN4 ضخامت 10 میلیمتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی 17MN4 ضخامت 10 میلیمتر

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی 17MN4 – ورق آتشخوار یا مخزنی

ورق آلیاژی زیر مجموعه ای از انواع ورق های آتشخوار یا مخزنی می باشند. این نوع ورق ها را در استاندارد DIN که متعلق به کشور آلمان می باشد با نام 1.7175 می شناسند. از ویژگی های به خصوص این ورق فولادی می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر فشار زیاد، دمای زیاد و مقدار بالای بخار آب اشاره نمود. ورق آلیاژی 17MN4به دلیل این که از مقادیر بسیار زیاد عناصر سیلیسیوم و منگنز نسبت به ورق های ST37 و ST 44 برخوردار است، می تواند در برابر پیچش و خمش و وزن بسیار بالا دارای مقاومت و خاصیت ارتجاعی باشد.

کشور های موجود در اروپای شرقی به خصوص کشور اوکراین از جمله تولید کنندگان عمده و اصلی ورق آلیاژی 17MN4هستند که توسط گروه فولاد ساختاری و ساختمانی تولید می شوند.

لازم به ذکر است که مجموعه آزمایشات انجام شده بر روی ورق آلیاژی 17MN4 نتایج خوب و قابل قبول تری در مقایسه با سایر برند ها و محصولات داشته است. عناصر سازنده عمده ورق های فولادی عناصری همچون نیکل، سیلیسیوم، منگنز و کروم می باشد.

ورق آلیاژی 17mn4

خرید ورق فولادی ورق آتشخوار یا مخزنی

در صنایع مختلف از ورق های آتشخوار با دو طراحی متفاوت شیت و رول استفاده فراوان می شود. این ورق ها که به نوعی از زیر مجموعه های ورق های آلیاژی به شمار می آیند به شکل گسترده در کارخانه جات تولید کننده فولاد مانند کارخانه فولاد مبارکه در اصفهان به تولید می رسد. ورق آلیاژی 17MN4یکی از معروف ترین انواع ورقه های آتشخوار است.

در صنعت این نوع ورقه ها را در سطح ها و لول های گوناگونی به تولید می رسانند. تفاوت در آیتم هایی همچون مقدار مقاومت دربرابر دما و فضا، قابلیت عدسی شدن و تست کشش و ضربه از جمله مواردی هستند که سبب ایجاد تفاوت بین سطوح مختلف ورق های فولادی می شود. هر چقدر درجه و سطح ورقه فولادی افزایش پیدا کند باعث می شود ویژگی هایی که پیش تر ذکر کردیم در محصول از درجه بیشتری برخوردار باشند. انواع ورقه های فولادی کاربرد ورق فولادی 17MN4در صنعت  کاربرد ویژه ورق آلیاژی 17MN4 در صنایع گوناگونی همچون صنایع نفت و گاز، پتروشیمی ها و پالایشگاه های مختلف می باشد. همچنین از این محصول می توان در تولید دیگ های بخار، مخازن تحت فشار و لوله های انتقال مایع داغ استفاده موثری کرد. صنعت کشتی سازی دیگر موردی است که ورق های فولادی در توسعه آن تاثیر بسزایی داشته اند. آشنایی با ویژگی های ورقه های فولادی قیمت ورق آلیاژی 17MN4 با توجه به نوسانات بازار ارزی کشور و همچنین وارداتی بودن حجم بیشتر این محصول، برای اطلاع دقیق از به روز ترین قیمت ورقه های فولادی با دفتر فروش تدبیر تجارت فولاد تماس حاصل فرمایید.

ورق آلیاژی 17mn4

راهنمای خرید ورق آلیاژی 17MN4

شما عزیزان می توانید پس از کسب اطلاعات و همچنین آگاهی کامل از انواع ورق آلیاژی مانند ورق آلیاژی ck75 ،با متخصصین شرکت تجارت فولاد که در بخش پشتیبانی خرید این شرکت حضور دارند مشورت نموده و به کمک آن ها اقدام به خرید ورق آلیاژی و یا دیگر محصولات کنید.

نمایش بیشتر