ورق آلیاژی CK45 

ورق آلیاژی ck45

نمایش دادن همه 6 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی ck45

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی CK45

به طور کلی ورق آلیاژی ck45 نوعی ورق ضد سایش بوده و دارای سختی قابل توجهی می باشد. این نوع ورق آلیاژی نوعی فولاد بوده و برای تولید میل لنگ های صنعتی، شفت های تراشکاری و پمپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع ورق ها از میزان کروم کمتری برخوردار بوده و دارای ویژگی های مکانیکی و فیزیکی منحصر به فردی می باشند. از طرفی ورق آلیاژی ck45 متناسب با استانداردهای صنعت فولاد تولید می شود.

ورق آلیاژی ck45

مشخصات و ویژگی های ورق آلیاژی CK45

این نوع ورق دارای میزان سختی 160 تا 190 بوده و برای ساخت ابزارهایی که مقاومت کمتری نسبت به سایش دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این مدل ورق آلیاژی دارای ضخامت 3 تا 50 میلی متر و عرض 1000 تا 2000 میلی متر می باشد. از طرفی ورق آلیاژی ck45 با توجه به داشتن میزان کروم کمتر نسبت به سایر ورق های فولادی، از مقاومت کمتری نسبت به زنگ خوردگی نیز برخوردار می باشد. این نوع ورق فولادی در ابعاد 6 در 2 توسط کارخانه های فولاد تولید شده و به بازار عرضه می شود. شما می توانید برای خرید ورق آلیاژی CK45 از طریق سایت تجارت فولاد اقدام کنید. 

کاربرد ورق آلیاژی CK45

– مورد استفاده در قطعات مختلف از جمله سگدست، شاتون، میل لنگ، چرخ دنده و تسمه

– مورد استفاده در صنایع نفت برای مته های حفاری

– مورد استفاده در شفت های تراشکاری، میکسرهای بتن و ساخت پمپ

– استفاده از ورق آلیاژی ck45 برای میله های اتصال دهنده سازه

– مورد استفاده برای ساخت چاقو و چکش

 قیمت ورق آلیاژی CK45 و آن عوامل تاثیرگذار بر روی

قیمت ورق آلیاژی ck45 بر اساس ابعاد، ضخامت و کیفیت متفاوت است. ورق ck45 از خاصیت کشسانی بسیار خوبی برخوردار است. ورق های آلیاژی ضد سایش هستند. همچنین موارد دیگری مثل سختی پذیری بر روی قیمت آن تاثیرگذار است.

ورق آلیاژی ck45 در خارج از کشور تولید می شود. این ورق ها معمولاً از کشورهای آلمان، روسیه و کره جنوبی وارد می شوند. همچنین ضخامت های متفاوتی دارند که معمولاً از ضخامت 3 الی 50 میلی متری شروع می شود.  درصد کربن در قیمت ورق آلیاژی ck45 تاثیر دارد که میزان کربن موجود در آن متوسط است. ترکیبات شیمیایی این ورق علاوه بر داشتن کربن، سیلیسیم و منگنز دارد. 

ورق آلیاژی ck45

ویژگی ورق آلیاژی CK45

قیمت ورق آلیاژی ck45 به دلیل مقاومت بالایی که در برابر سایش دارد، متفاوت است. همچنین از این ورق در کارهای دیگری مانند تراشکاری، میکسر بتون ها، میل لنگ صنعتی و محورهای پمپ استفاده می شود. این ورق ها از شهر آهن به صورت مستقیم وارد کشور می شود.

قیمت ورق آلیاژی ck45 به علت نوسانات ارز دائماً در حال تغییر است. بهتر است قبل از هر چیزی حتماً به این نکته توجه کنید تا در زمان مناسب و با قیمت مناسب، بتوانید این ورق ها را خریداری کنید. میزان تحمل دمای این ورق آلیاژی حدود 850 – 1050 است. در ورق آلیاژی ck45 بیشترین ترکیب شیمیایی برای منگنز است که حدود %0.8-0.5 است و گوگرد با 0.03% کمترین میزان است.

سختی ورق آلیاژی CK45

واحد سختی ورق های آلیاژی را برینل می نامند. سختی ورق آلیاژی حدود 160-190 برینل است. تمام این موارد بر قیمت ورق آلیاژی ck45 تاثیر دارد. به دلیل پایین بودن میزان کروم، از آن در صنایع ساخت ماشین آلات و ابزارهایی که مورد سایش کمتری قرار می گیرند، استفاده می شود. همچنین قیمت ورق آلیاژی ck45 به نسبت سایر ورق های آلیاژی بهتر می باشد؛ می توان از این ورق در ماشین آلات مخصوص کشاورزی استفاده نمود. 

بنابراین ورق آلیاژی ck45 یکی از انواع ورق های فولادی بوده و از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار می باشد. همچنین این نوع ورق فولادی برای قطعات محکم و با دوام ساختمانی، ماشین آلات و صنعتی مورد استفاده قرار گرفته که از میزان سختی استانداردی نیز برخوردار می باشد.

نمایش بیشتر