لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

نمایش 1–6 از 56 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لوله مانیسمان

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لوله مانیسمان چیست؟

لوله مانیسمان که به نام لوله مانیسان نیزشناخته می شود( لوله بدون درز) همانطور که از نام آن پیداست، لوله ای بدون درز یا اتصال جوش است. لوله های بدون درز را می توان با استفاده از روش های مختلف تولید کرد که  به قطر مورد نیاز یا نسبت قطر به ضخامت دیوار بستگی دارد. به طور کلی، فرآیند تولید لوله های بدون درز با ریخته گری فولاد خام در قالبی کارآمدتر – یک شمش جامد داغ – شروع می شود. سپس بر روی یک فرم فشار داده یا کشیده می شود. این لوله توخالی در نهایت تحت یک فرآیند اکستروژن قرار می گیرد که طی آن از طریق یک قالب عبور می کند. این کار باعث افزایش قطر داخلی و کاهش قطر خارجی می شود.

انواع لوله فولادی مانیسمان

لوله فولادی مانیسمان یا  بدون درز به طور منظم در حمل و نقل سیالاتی مانند آب، گاز طبیعی، زباله و هوا استفاده می شود. همچنین به طور منظم در بسیاری از محیط ‌های پر فشار و خورنده مانند نفت و گاز، تولید برق و صنایع داروسازی مورد نیاز است. دو نوع رایج از این لوله پر کاربرد در صنعت تولید و عرضه می شود که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

  • لوله بدون درز مانیسمان رده 20
  • لوله بدون درز مانیسمان رده 40

قیمت لوله های مانیسان

عوامل زیادی بر قیمت لوله های فولادی بدون درز مانیسمان تأثیر می گذارد. عوامل زیر تعیین می کند که قیمت لوله فولادی بدون درز مانیسمان چقدر است

تاثیر مواد اولیه بر قیمت لوله های مانیسمان

مواد اولیه بین کارخانه های فولاد سازی بزرگ و کارخانه های فولاد سازی کوچک متفاوت است. فولاد گرد کارخانه های فولادسازی بزرگ از کیفیت خوب و تضمینی برخوردار است. این در حالی است که عموما کیفیت کارخانه های فولادی کوچک اغلب مطابق با الزامات نمی باشد.

تاثیر الزامات مشتری بر تعیین قیمت لوله مانیسمان

قیمت محصول مورد نیاز مشتری را دشواری و مدت زمان تولید لوله فولادی بدون درز تعیین می کند. به عنوان مثال، هر چه نیاز مشتری به راستی محصول بالاتر باشد، هزینه صاف کردن مربوطه در مرحله بعد نیز افزوده می شود. به طور کلی هر چقدر میزان پردازش لوله مانیسمان بر اساس نیاز مشتری بیشتر باشد، قیمت فروش نیز بالاتر خواهد بود.

 

لوله مانیسمان

تاثیر وضعیت تحویل بر قیمت لوله های فولادی مانیسمان

وضعیت تحویل لوله های فولادی بدون درز نیز عاملی است که بر قیمت تأثیر می گذارد. چهار وضعیت تحویل مختلف وجود دارد: کشش سرد، نورد نهایی، روشن و آنیل شده، و قیمت ها قطعا متفاوت است.

نکته: سه مورد فوق اصلی ترین عواملی هستند که بر قیمت تمام شده لوله فولادی بدون درز در هر تن تأثیر می گذارند. برخی از مشتریان الزاماتی در مورد اندازه دارند. به طور مثال؛ باید به طول ثابت یا دو برابر شود، یا بسته بندی نیاز به روغن کاری و فیلم پلاستیکی داشته باشد، و یا زمان تولید باید تسریع شود. همه اینها در قیمت نهایی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

راهنمای خرید لوله مانیسمان

عوامل متعددی در خرید انواع لوله مانیسان نقش دارند که توجه به آنها یک ضرورت مهم تلقی می شود.

میزان استحکام لوله های مانیسمان

لوله های بدون درز مانیسمان دارای یک ویژگی آشکار هستند . آنها بدون درز و جوش ساخته می شوند. این بدان معنی است که معمولاً لوله های بدون درز می توانند 20٪ فشار کاری بیشتری را نسبت به لوله های جوش داده شده با درجه و اندازه مواد مشابه تحمل کنند. در هنگام خرید، به این نکته توجه داشته باشید.

سطح مقاومت لوله های مانیسمان

فقدان درز به این معنی است که لوله مانیسمان می تواند مقاومت بالاتری در برابر خوردگی داشته باشد. این به این دلیل است که فرصت کمتری برای مواردی مانند ناخالصی ها و عیوب وجود دارد که معمولاً در امتداد جوش اتفاق می افتد.
 

اعتبار نمایندگی های فروش لوله مانیسمان

یکی از عوامل مهم در خرید رضایت بخش لوله های بدون درز مانیسمان، خرید از نمایندگی های معتبر است. تدبیر تجارت فولاد با سال ها سابقه درخشان در تولید و عرضه لوله های بدون درز، به شما اطمینان خاطر می دهد که محصولات خود را در عالی ترین سطح کیفیت ارائه می کند. خرید از مراکز فروش بدون آدرس ثابت و مشخص به معنی یک اقدام نا ایمن است. در این صورت اگر ایرادی در عرضه محصول مورد نظر وجود داشته باشد، امکان پیگیری وجود نخواهد داشت. این در حالی است که پرسنل بخش فروش ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما خریداران محترم می باشند. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد انواع آهن آلات، می توانید به وب سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کنید.

تدبیر تجارت فولاد منبع تامین کننده لوله بدون درز مانیسمان

اگر به خرید هر نوع لوله بدون درز نیاز دارید، می توانید همین الان به سایت فروش ما مراجعه کرده و با اطمینان خاطر از سطح کیفیت برتر محصولات ما، سفارش خود را ثبت کنید. شبکه گسترده ما قادر خواهد بود هر نوع لوله مانیسمان را که شما مشتریان محترم نیاز دارید، عرضه نماید. محصولات ما دقیقاً همان چیزی است که شما به آنها نیاز دارید.

نمایش بیشتر