ورق آلیاژی CK70

ورق آلیاژی CK70 ضخامت 1 میلیمتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی CK70 ضخامت 1 میلیمتر

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

خرید ورق آلیاژی CK70

 

خرید ورق آلیاژی CK70، یکی از پر رونق ترین خرید و فروش های انواع اجزای ساختمانی به شمار می رود. برای خرید ورق آلیاژی CK70 با قیمت مناسب به سایت فروش تدبیر تجارت فولاد مراجعه کنید. خرید ورق آلیاژی در انواع ضخامت ها و ابعاد است که با مراجعه به تدبیر تجارت فولاد و تماس با متخصصین فنی، به اطلاعات کافی در این مورد دست خواهید یافت.

 

مشخصات ورق الیاژی CK70

 

ورق آلیاژی CK70، از ترکیب یک فلز با حداقل یک فلز و یا نافلز دیگر تولید می شود. این نوع ورق های آلیاژی از فولاد، کربن و آهن ساخته شده اند. ورق ck70
به دلیل ترکیب فلزات مختلف با یکدیگر، دارای سختی بسیار زیاد بوده، نقطه ذوب پایین تری داشته و دارای مقاومت کششی بسیار زیادی هستند. این ویژگی ها منجر به افزایش محبوبیت استفاده از این نوع ورق های آلیاژی شده است.

قابل ذکر است که یکی از انواع گرید فولاد فنر، ورق آلیاژی ck70 میباشد. به عبارت دیگر فولاد فنر را با نام ck میشاسند.

 

آلیاژ CK70 چیست؟

 

آلیاژ CK70، از ترکیب عناصر کروم، وانادیوم، سیلیسیم و مولیبدن تشکیل شده است. ترکیب تمامی فلزات با یکدیگر منجر به ایجاد فولادهای آلیاژی می شود که استحکام بسیار بالایی داشته و به وفور در سازه های ساختمانی و ساخت فنرهای فولادی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، از این نوع آلیاژ در ساخت قطعات خودرو، سیستم تعلیق، چاقو، اره های مدور و سایر اجزا نیز استفاده می شود.

وجود سیلسیم در ورق های آلیاژی CK70، منجر به ایجاد خاصیت الاستیسیته، شکل پذیری و افزایش استحکام کششی، وجود تیتانیوم در این نوع ورق ها منجر به افزایش مقاومت آن در محیط های اسیدی، وجود کروم در ورق های آلیاژی CK70 منجر به افزایش استحکام و سختی این نوع آلیاژ می شوند.

این نوع آلیاژ دارای خاصیتی است که اگر در برابر عملیات حرارتی قرار گیرد، میزان استحکام خود را افزایش می دهد. فولاد ck70 از طریق فرایند آنیل در دمای پایین به دست می آید که در صورت وجود عملیات حرارتی ایجاد می شود. آلیاژ ها پس از قرار گرفتن در معرض دمای معینی از حرارت، برای خنک شدن در هوای آزاد قرار می گیرند.

ورق های آلیاژی در دو نوع فولادی و غیر فولادی تولید می شوند که ورق های دارای پایه فولادی نسبت به انواع دیگر، مقاومت بیشتری دارند. علاوه بر این، ورق های آلیاژی براساس درصد عناصر به کار رفته، در دو نوع پرآلیاژ و کم آلیاژ تولید می شوند.

 

ورق آلیاژی ck70

 

نحوه تولید ورق های آلیاژی CK70

 

ورق آلیاژی نوعی ورق فلزی است که از آلیاژ های مختلف ساخته شده است. این نوع آلیاژ ترکیبی از یک عنصر فلزی پایه و یک یا چند عصر آلیاژ فلزی یا غیرفلزی است. برای تولید این نوع ورق ها، عنصر فلزی پایه را ذوب می کنند و سپس عناصر مذاب دیگر نیز به آن افزوده می شوند تا در نهایت تمامی فلزات با یکدیگر ترکیب شده و ورق های آلیاژی ساخته شوند. این نوع ورق ها دارای بهترین خواص فیزیکی و شیمیایی هستند. بهتر است بدانید که امروزه در حدود 90 درصد از فلزات مورد استفاده در صنایع از نوع آلیاژ هستند.

 

کاربرد آلیاژ CK70 چیست؟

 

از ورق آلیاژی  CK70، به دلیل مقاومت بالای آن در برابر هرگونه ساییدگی و شکل پذیری مناسب در ساخت ابزارهایی مانند چاقو، ابزارهای تیغه ای، اره برقی، اره مدور، همچنین در ساخت انواع فنرهایی مانند فنرهای کششی، فشاری، پیچشی، دیسکی، بشقابی، ساخت قطعات مورد استفاده در خودرو مانند فنرهای سیم پیچ خودرو، استفاده در صنعت هواپیما سازی استفاده می شود.

در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورق های آلیاژی CK70، نحوه خریداری و قیمت خرید ورق ها مانند ورق آلیاژی p265nh به سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کرده و با متخصصی فنی ما در تماس باشید.

نمایش بیشتر