ورق آلیاژی CK60

ورق آلیاژی CK60 ضخامت 10 میلیمتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی CK60 ضخامت 10 میلیمتر

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی ck60 و بررسی کاربردهای آن

ورق آلیاژی ck60 از دسته ورق های آلیاژی است که در عملیات هایی که با حرارت سر و کار دارند به کار می رود. این ورق آلیاژی جزء دسته فولاد های کربنی است. ورق ck60 steel استحکام قابل ملاحظه ای دارد. این نوع از ورق های آلیاژی دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر اصطکاک هستند. بیشترین کاربرد این نوع از ورق در صنعت خودروسازی و ادوات کشاورزی است. این ورق هم توسط تولید کنندگان داخلی تولید می شود و هم به صورت وارداتی به کشور وارد می شود.

خرید ورق آلیاژی ck60

شما می توانید برای خرید ورق آلیاژی ck60 با کارشناسان ما در مجموعه تدبیر تجارت فولاد تماس بگیرید. اگر برای انتخاب محصول خود، ابعاد و یا اینکه این ورق آلیاژی برای کار مورد نظر شما مناسب است یا خیر، نیاز به مشاوره دارید، می توانید از اطلاعات کارشناسان مجموعه تجارت فولاد استفاده کنید.

 قیمت ورق آلیاژی ck60

قیمت ورق ck60 به صورت روزانه و دائم در حال تغییر است. قیمت این محصول بر اساس ضخامت و ابعاد تعیین می شود. معمولاً این ورق در ضخامت 10 میلی متر تا 30 میلی متر و ابعاد 2 در 6 موجود است. شما می توانید از طریق سایت و یا تماس با مجموعه تجارت فولاد از قیمت ورق آلیاژی ck60 اطلاع پیدا کنید.

ورق آلیاژی ck60

 کاربرد ورق آلیاژی ck60

ورق ck60 دارای استحکام خوبی در مقابل ضربه است؛ به همین علت در صنایع خودرو سازی بسیار استفاده می شود. از دیگر موارد استفاده ورق ck60 می توان به صنایع نفت و گاز و صنعت پتروشیمی اشاره کرد. به طور کلی این نوع ورق در قسمت هایی از صنعت به کار می رود که امکان دارد در معرض ضربه بیشتری باشند. از این ورق آلیاژی برای تولید پیچ، مهره، چکش و ادوات کشاورزی نیز استفاده می کنند.

یکی از ورق های آلیاژی که استحکام بالایی دارد، و برای مصارف صنعتی مانندساختارهای مکانیکی، کارهای فولادی و… استفاده میشود و استحکام بالا باعث مقاومت در برابر ضربه میشود، ورق آلیاژی ولداکس نام دارد.

 راهنمای خرید ورق ck60

شما می توانید برای دریافت راهنمایی در مورد ck60 با مجموعه تجارت فولاد تماس حاصل فرمایید. مشاوران و کارشناسان با سابقه تجارت فولاد همواره تمام تلاش خود را خواهند کرد تا شما را در انتخاب محصول مد نظر خود، همراهی کنند. شما با تماس با مجموعه و یا از طریق سایت می توانید استعلام قیمت و موجودی محصولات را بررسی کنید و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید.

خواص فولاد ck60

ورق ck60 از جمله ورق هایی است که خاصیت ارتجاعی چشم گیری دارد. این ورق در ترکیبات خود کربن را به اندازه 0.2 تا 0.6 دارد. این ورق استحکام بالایی برای کشش دارد و نسبت به ضربه مقاوم است. این نوع از ورق آلیاژی به صورت نورد گرم تولید می شود. این ورق به دلیل وجود سیلیسیوم دارای خاصیت ارتجاعی نیز می باشد. به ورق آلیاژی ck60، فولاد فنری هم گفته می شود.

 

ورق آلیاژی ck60

فروش ورق آلیاژی ck60

از جمله خدماتی که مجموعه تجارت فولاد به شما عزیزان ارائه می دهد، فروش ورق آلیاژی ck60 با کیفیت بسیار بالا است. این مجموعه ورق ck60 را از طریق تولیدکنندگان داخلی و همچنین از طریق تولید کنندگان خارج از کشور، برای شما فراهم می کند. شما میتوانید جهت خرید ورق آلیاژی و سایر انواع آهن آلات با تدبیر تجارت فولاد تماس بگیرید و با اطلاع از قیمت ورق آلیاژی و سایر آهن آلات اقدام به خرید کنید. 

نمایش بیشتر