ورق آلیاژی ولداکس weldox

ورق ولداکس weldox 700 ضخامت 10 میلیمتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق ولداکس weldox 700 ضخامت 10 میلیمتر

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی ولداکس

 

ورق آلیاژی ولداکس یکی از انواع ورق آلیاژی با استحکام بالا است که در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مشخصات ورق آلیاژی ولداکس weldox بپردازیم. همانطور که می دانید آلیاژ و ورق های آن از ترکیب یک فلز با فلز و یا نافلز دیگر تولید می گردند.

 

علت تولید محصولات فلزی به شکل آلیاژ چیست؟

 

لازم به ذکر است که تقریبا بیش از 90 درصد محصولات فلزی که در پیرامون شما وجود دارد به شکل آلیاژ و از ترکیب چند عنصر تولید شده است. این موضوع می تواند مقاومت کششی و سختی ورق را افزایش دهد. کاهش نقطه ذوب نیز از دیگر مزایای ترکیب فلزات با فولاد و تهیه ورق آلیاژ محسوب می شود که محبوبیت آن را نیز افزایش می دهد.

 

ورق آلیاژی ولداکس weldox

معرفی اجمالی ورق استحکام بالا

 

مقاومت بسیار بالا در مقایسه با فولاد کربنی و برخورداری از خاصیت جوش پذیری و شکل پذیری مناسب، از ویژگی های بارز ورق استحکام بالا محسوب می گردد. این ورق بر اساس فرایند ترمومکانیکال تولید شده و گریدها و ضخامت های متفاوتی دارد. شایان ذکر است که تولید ورق استحکام بالا با ضخامت دقیق امکان پذیر است. در مواقعی که لازم به تامین استحکام بالا به همراه وزن کم مدنظر باشد از این ورق استفاده می گردد.

ورق آلیاژی ck70 به دلیل استحکام بالا و مقاومت در برابر ساییدگی، زنگ زدنگی قرار گرفتن تحت عملیات حرارتی، کاربرد بالایی دارد، از جمله در ساخت ابزاراتی مانند چاقو و ابزارات اره ‌ای و ساخت انواع فنر و…

 

ورق آلیاژی ولداکس چیست؟

 

یکی از انواع ورق های آلیاژی با استحکام بالا که کاربری بسیار بالایی نیز در صنعت دارد، ورق آلیاژی ولداکس است. ترکیب این ورق را عناصر شیمیایی قدرتمندی تشکیل می دهند. این ترکیبات بسیار دقیق بوده و از فلز کمتری برای تولید آن استفاده شده است. کربن، سیلیسیم و منگنز برخی از عناصر تشکیل دهنده ورق آلیاژی weldox می باشند. در مقایسه با سایر ورق های آلیاژی، این نوع ورق آلیاژ وزن کمتری دارد که می تواند علت انتخاب و محبوبیت آن محسوب گردد.

 

علل انتخاب ورق آلیاژی ولداکس

 

از جمله ویژگی های ورق آلیاژی ولداکس weldox استحکام کششی بالا، دوام و استحکام زیاد در مقابل انواع ضربه و در نهایت دوام مناسب در مقابل خوردگی از جمله این موارد می باشند. علاوه بر این، هر یک از خریداران ورق های آلیاژی ترجیح می دهند تا نوعی از آن را انتخاب کنند که علاوه بر دوام و استحکام بالا، وزن کمتری نیز داشته باشد. پایین بودن قیمت ورق آلیاژی ولداکس و ایمنی بالای آن، نکاتی است که علاوه بر موارد ذکر شده برای خریداران جذابیت به خصوصی دارد. با در نظر گرفتن تمامی این موارد، ورق آلیاژی weldox می تواند گزینه مناسبی برای خریداران به حساب آید.

 

ورق آلیاژی ولداکس را در چه مواردی می توان به کار برد؟

 

در ساختارهای فولادی جوشکاری می توان از ورق آلیاژی weldox استفاده نمود. به عبارت دیگر در جوشکاری ساختارهای کارگاهی، مکانیکی و یا حتی در کارهای فولادی سازه، ولداکس گزینه مناسبی محسوب می گردد. کارخانجات حمل و نقل، دریچه های پل ها، سدها و چارچوب ها، مهندسی سازه ای و بالابر ها از موارد رایج استفاده از ورق آلیاژی ولداکس weldox است.

 

ورق آلیاژی ولداکس weldox

چگونه می توان ورق آلیاژی ولداکس را تهیه کرد؟

 

مسلما به هنگام خرید ورق آلیاژی ولداکس توجه به نکاتی از جمله کاربرد ورق آلیاژی ولداکس weldox لازم و ضروری است. شما در هر نقطه ای از ایران که باشید می توانید با مشاورین شرکت تدبیر فولاد تماس بگیرید. مشاورین متخصص ما، شما را در این مورد راهنمایی خواهند نمود تا بهترین انتخاب را با کمترین هزینه داشته باشید. تضمین ضمانت کالا می تواند گواهی بر ادعای ما باشد تا خرید مطمئنی داشته باشید. علاوه بر این موارد، با خرید از شرکت تدبیر تجارت فولاد می توانید کالای خود را در اسرع وقت در سراسر ایران تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر