ورق آلیاژی هاردوکس hardox

هاردوکس

نمایش 1–6 از 20 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

هاردوکس

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق ضد سایش هاردوکس

ورق آلیاژی هاردوکس، نوعی ورق آلیاژی ضد فرسایشی از جمله ورقهای آلیاژی است که با توجه به ویژگیها و جنسی که دارد، در کارهای مختلفی از جمله ساخت وسایلی که در معرض فشار و فرسایش باید مقاومت بالایی داشته باشند، استفاده می شود. شما میتوانید جهت خرید ورق آلیاژی هاردوکس به وب سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کنید.

خصوصیات ورق هاردوکس

از ویژگیهای ورق هاردوکس، انعطاف پذیری زیاد و مقاومت بالا در برابر ساییدگی و ترک خوردگی است. این ورق حتی در دماهای خیلی کم هم مقاومت خود را حفظ می کند و در جوشکاری کاربرد زیادی دارد. ورق هاردوکس باعث بهبود عملکرد می شود و نسبت به سایر ورقهای فولادی، از طول عمر بالاتری برخوردار است. مقاومت بالای ورق هاردوکس به خاطر وجود مقدار زیاد کربن در آن است.

ورق آلیاژی هاردوکس

عناصر سازنده ورق هاردوکس

در ساخت ورق هاردوکس، عناصر مختلفی به کار رفته اند، از جمله:

نیکل
کربن
کروم
مولبیدن
فسفر
سیلیسیوم
منگنز
ژرمانیوم
مقدار کمی بور

به خاطر وجود عناصر شیمیایی قوی در ساخت ورق هاردوکس، این ورق همواره به عنوان بهترین انتخاب کاربران جهت فعالیت های ضد فرسایشی و نیازمند مقاومت بالا قرار گرفته است.

کاربرد ورق هاردوکس

ورق هاردوکس، در جاده سازی، صفحه های نمایشگر، بیل مکانیکی، دستگاههای مخصوص خرد کردن سنگ و صخره ها، ساختن گاوصندوق، ساخت ماشین های حفاری و به طور کلی هر فعالیتی که نیازمند استفاده از وسایل بسیار مقاوم در برابر خرد شدن دارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ورق هاردوکس

ورق هاردوکس دارای اقسام متفاوتی است که هرکدام بر اساس میزان مقاومت، کاربرد مخصوص خود را دارند:

ورق هاردوکس 400
ورق هاردوکس 450
ورق هاردوکس500
ورق هاردوکس 550
ورق هاردوکس 600

این تقسیم بندی با توجه به میزان سختی هر ورق است که در این بین، نوع 600 بیشترین سختی و نوع 400 کمترین درجه سختی را دارد.

خرید ورق آلیاژی هاردوکس

همانگونه که ذکر شد، ورق آلیاژی هاردوکس با کاربرد های فراوان بسیار مورد توجه می باشد. شرکت تدبیر تجارت فولاد به عنوان تامین کننده ورق آلیاژی هاردوکس در سطح کشور یکی از بزرگترین عرضه کنندگان این محصول می باشد.

قیمت ورق آلیاژی هاردوکس

برای اطلاع از قیمت دقیق ورق آلیاژی هاردوکس و یا دیگر انواع ورق های الیاژی مانند ورق آلیاژی p355gh می توانید با پل های ارتباطی که در بخش تماس با ما وبسایت تدبیر تجارت فولاد ذکر شده اند، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

نمایش بیشتر