ورق آلیاژی CK75

ورق آلیاژی CK75 ضخامت 10 میلیمتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق آلیاژی CK75 ضخامت 10 میلیمتر

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

درباره ورق آلیاژی CK75

ترکیب کردن یک فلز با حداقل یک فلز یا نافلز دیگر را آلیاژ می گویند. نتیجه حاصل شده از این ترکیب را هم ورق آلیاژی می نامند. بیشتر اشیاء فلزی که می بینیم، از یک فلز یا عنصر خالص ساخته نشده اند، بلکه مثل ورق آلیاژی CK75، یک محصول آلیاژی هستند. آلیاژها به دو دسته آهنی و غیرآهنی تقسیم می شوند. اگر فلز پایه آهن باشد، آن را آلیاژ آهنی و اگر فلز پایه آهن نباشد، آلیاژ غیرآهنی نامیده می شود.

چرا از فلزات به صورت خالص استفاده نمی شود؟

فلزات دمای ذوب بالایی دارند و سخت و مقاوم هستند. اما همین سختی زیاد باعث می شود که نتوان از آن ها به راحتی استفاده کرد. به همین دلیل آن ها را با عنصری دیگر ترکیب می کنند تا این مشکل آن ها رفع شده و سختی و نرمی آن ها بر اساس نیاز خاص و کاربردی که برای آن طراحی شده اند، تعیین گردد.

انواع ورق آلیاژی CK75

ورق آلیاژی CK75 به دو صورت نورد گرم و نورد سرد است. بیشتر فلزها در ترکیب با عناصر دیگر، نقطه ذوبشان کم شده و مقاومت کششی آن ها افزایش می یابد. همین ازدیاد سختی ورق، باعث شده که این گونه ورق های آلیاژی در بازار و صنعت، پرطرفدار شوند.

در واقع، فرآیند ساخت ورق های فلزی، سفارشی سازی متریالی است که مشتری به آن نیاز دارد. معمولا انتخاب مشتری ها، بنا بر کسب و کارهای امروزی، فولاد است. دو مورد از سفارش های پرطرفدار امروزه،  فولاد و فولاد کربن است.

فولاد

فولاد مورد نظر، حاوی فولاد کربنی است. البته عناصر دیگری هم مثل منگنز، نیکل، وانادیوم، کروم و تنگستن در آن وجود دارد که بنا بر میزان استحکام مورد نیاز کم و زیاد می شوند.

ورق آلیاژی ck75

فولاد کربن

این نوع ورق، بیشتر برای محصولاتی استفاده می شود که به عنوان محصول جانبی نیاز به استحکام دارند؛ مثل پل ها. در چنین مواردی کربن جزء اصلی مواد است و در ترکیب با آهن، محصولی قوی می سازد. ورق آلیاژی CK75  را با نام فولاد فنر یا فولاد فنر 1078 یا 1.1078 هم می شناسند.

خرید ورق آلیاژی CK75

شرکت تجارت فولاد پاسخگوی سوالات شما در رابطه با این محصول می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت روز ورق آلیاژی CK75 می توانید با ما تماس بگیرید. از طریق سایت، اینستاگرام، ایمیل و تلفن در خدمت شما هستیم تا خدمات مورد نظر شما را ارائه دهیم.

کاربرد ورق آلیاژی CK75

ورق های آلیاژی بنا بر نوع استفاده ای که دارند، با ترکیبات متفاوتی تولید می شوند که هر کدام سختی متفاوتی دارند و بر همین اساس هم نامگذاری می شوند. از جمله عناصری که در ورق آلیاژ، سختی زیادی تولید می کنند، کربن، کروم و منگنز هستند. ورق های آلیاژی تولید شده در این ترکیب، جزء ورق های ضد سایش سری CK محسوب می شوند. 

ورق های سری CK بنا بر نوع استفاده در 6 گرید تولید می شوند. 

  • ورق CK10
  • ورق CK15
  • ورق CK22
  • ورق CK45
  • ورق  CK60
  • ورق CK75 

فروش ورق آلیاژی CK75

با توجه به شرایط بازار و تغییر قیمت ها، برای خرید و فروش محصول مورد نظر، از طریق مراکز تایید شده و مورد اعتماد اقدام کنید. تجارت فولاد با سال ها تجربه در زمینه فروش ورق آلیاژی CK75  در خدمت شما است. ما می توانیم اطلاعات فنی مورد نیاز و جایگزین های مناسب برای کالای درخواستی شما را در اختیارتان قرار دهیم.

ورق آلیاژی CK75  از مهمترین و معروف ترین محصولات این نوع آلیاژ است. ترکیب شیمیایی آلیاژ CK75  دارای 75/0 درصد کربن است. مقدار بیشتر کربن در فولاد، به معنای بیشتر بودن سختی و مقاومت آن است. ورق آلیاژی CK75  استحکام کششی و مقاومت زیادی در برابر ضربه دارد. با توجه به این ویژگی در سازه هایی استفاده می شود که در معرض ضربه بیشتری هستند؛ مثل محور وسایل نقلیه و میل لنگ ها، تیرآهن، ابزار و ماشین. 

ورق آلیاژی CK75  در ساخت ورق ها، صفحات، میله ها، کویل های فولادی، لوله های فولادی، آهنگری و… مورد استفاده قرار می گیرد. بر همین اساس استفاده از آلیاژ CK75  در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع خودروسازی، راه سازی، شهرسازی، پل سازی، هواپیماسازی، ساخت قطعات مهندسی مکانیک، ساخت مخازن کم فشار و پرفشار، قطعات موتورها و تجهیزات آزمایشگاهی متداول است.

قیمت ورق آلیاژی CK75

با توجه به کیفیت مواد اولیه، ابعاد و مشخصات آلیاژ، قیمت ورق آلیاژی CK75   متفاوت است. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت روز ورق آلیاژی CK75 با ما تماس بگیرید.

در ایران، کارخانه های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اکسیژن اهواز و فولاد کاویان، ورق آلیاژی CK75 را تولید می کنند.

ورق آلیاژی ck75

خواص ورق آلیاژی CK75

  

یکی از ویژگی های ورق های آلیاژی، ضد خش بودن آن ها است. این نوع از ورق ها، مقاومت زیادی در برابر ساییدگی و خراش دارند و به همین دلیل به نام ورق های ضد سایش هم شناخته می شوند. ورق آلیاژی گروه ck از معروف ترین و پرکاربردترین آلیاژها است. بیشترین میزان مقاومت در ورق های این گروه متعلق به ورق آلیاژی CK75 است. CK75، بیشترین میزان کربن یعنی 75/0 درصد را داراست و این میزان از کربن باعث مقاومت بیشتر آن در برابر سایش شده است.

راهنمای خرید ورق آلیاژی CK75

برای خرید ورق های آلیاژی، نیاز به بررسی دقیق کالاست. شرکت تجارت فولاد نکاتی را در اختیار شما قرار داده است که به شما کمک می کند، انتخاب بهتری داشته باشید.

 برای خرید ورق آلیاژی CK75   دانستن چند نکته لازم است.

  • حتما هنگام خرید به استاندارد بودن کالا توجه کنید.
  • کالا را از فروشنده معتبر تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل، بتوانید از خدمات آن ها استفاده کنید.
  • هنگام خرید حتما به کاربری دقیق ورق آلیاژی دقت کنید.

شرکت تجارت فولاد آماده است تا از تجربه حضور خود در خرید و فروش ورق آلیاژی CK75  و آشنایی با برندهای موجود در بازار استفاده کند و بهترین مشاوره ممکن را به خریداران محترم ارائه نماید. برای دریافت اطلاعات در مورد ورق آلیاژی CK75  و خرید آن، با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر