پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

پروفیل صنعتی

نمایش 1–6 از 12 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پروفیل صنعتی

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

خرید پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر، یکی از پر رونق ترین و پر تقاضا ترین خرید و فروش های انواع اجزای ساختمانی به شمار می رود. برای خرید پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر،  با قیمت مناسب به سایت فروش تدبیر تجارت فولاد مراجعه کنید. پروفیل صنعتی در انواع ضخامت ها و ابعاد تولید  می شود که با مراجعه به این سایت و تماس با متخصصین فنی، به اطلاعات کافی در این مورد دست خواهید یافت.

آشنایی با پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

پروفیل صنعتی از جمله مهمترین سازه های ساختمانی هستند که داخل این نوع سازه ها، از بتن پر شده است. این نوع پروفیل ها در صنایع نظامی کاربرد بسیار زیادی دارند. قوطی پروفیل سنگین در ابعاد بزرگ و ضخامت بالا تولید می شود که به دلیل وزن بسیار زیاد آن، به نام پروفیل سنگین نیز شناخته می شوند.

قوطی پروفیل سنگین در دسته مقاطع فولادی بسته قرار دارد. طول اضلاع و ضخامت تولیدی قوطی پروفیل سنگین دو مورد از مهم ترین ویژگی های این نوع پروفیل ها شناخته می شوند. این سازه های فولادی معمولا طولی بالاتر از دوازده سانتی متر و ضخامت بیش از 6 میلیمتر دارند. با اینکه، به نام پروفیل های سنگین شناخته می شوند، وزن بسیار کمی داشته ولی دارای قدرت استحکام بالایی هستند. در برابر رطوبت و آب نیز بسیار مقاوم بوده و ضد رطوبت هستند. بیشتر پروفیل های صنعتی براساس استاندارد پروفیل های صنعتی تولید شده با فرایند شکل دهی به روش یا BS EN 10219،  از روش های سرد تولید می شوند. از مزایای استفاده از پروفیل های صنعتی می توان به استحکام و قدرت تحمل بالا، وزن کم با وجود ابعاد بزرگ، جوش پذیری بالا و روش های اتصال مختلف اشاره کرد. این نوع پروفیل ها علاوه بر داشتن مزایای بسیار، معایبی نیز دارند که عدم امکان طراحی ظریف و تنوع کارخانه های سازنده، قیمت بالا از معایب استفاده از چنین سازه های فولادی شناخته می شوند. این پروفیل ها با توجه به ظاهر چهارگوش شان، نقش ستون ها یا تیرهای غول پیکر را بازی می کنند.

پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

پروفیل صنعتی مرکب چیست؟

همانطور که گفته شد، پروفیل های صنعتی از روش سرد ساخته می شوند، اگر در ساخت پروفیل از هر دو روش نورد گرم و نورد سرد تولید شود در این صورت می توان به پروفیل مرکب دست یافت. این نوع پروفیل ها به نام پروفیل کامپوزیتی نیز شناخته می شوند. مقاومت در برابر خوردگی، رطوبت و فرسودگی، هوا، وزن کمتر نسبت به قوطی صنعتی، مقاومت در برابر زلزله و حفاظت بیشتر از یک ساختمان از جمله ویژگی های پروفیل های مرکب هستند.

قیمت پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر از ورق های سیاه ساخته می شود. قیمت ورق سیاه یکی از عوامل تعیین کننده قیمت خرید و فروش این نوع پروفیل ها هستند. بهتر است بدانید که قیمت معامله پروفیل های صنعتی نیز مانند دیگر انواع پروفیل ها به صورت کیلویی اعلام می شود. به منظور دستیابی به وزن یک شاخه از قوطی پروفیل سنگین، به جدول اشتال یا استاندارد مراجعه کنید.

با مراجعه به این نوع جدول، وزن یک متر از پروفیل را به دست آورده و سپس آن را در طول یک شاخه وزن کنید تا به وزن کلی شاخه دست یابید. عددی را که به دست آوردید در قیمت یک کیلو ضرب کنید تا قیمت نهایی یک شاخه از قوطی پروفیل صنعتی به دست آید. عوامل بسیاری در تعیین میزان قیمت این نوع پروفیل ها موثر هستند که از این میان می توان به قیمت ورق سیاه، قیمت پروفیل صنعتی سبک یا سنگین، قیمت ارز و میزان عرضه و تقاضا در بازار اشاره کرد.

انواع کاربرد پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

پروفیل های صنعتی دارای کاربرد بسیار وسیعی هستند. یکی از مهم ترین کاربردهای این نوع پروفیل، استفاده از آن در ساخت ستون می باشد. ساخت سازه های عظیم مثل برج، پل و تاسیسات صنعتی، ساخت خرپاهای غول پیکر، صنایع نظامی، خودروسازی، ساخت بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی کوچک و بزرگ نیز از دیگر کاربردهای وسیع و پر گستره این نوع پروفیل ها می باشند.

نکات مهم در خرید پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر

نکات بسیاری در خرید پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر موثر هستند. در هنگام خرید باید به نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری، تحویل، واحد و قیمت هر واحد توجه شود. به طور کل این نوع پروفیل ها در ضخامت های بالایی تولید شده و از 5 الی 10 میلیمتر هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بهترین نوع پروفیل به سایت تدبیر تجارت آنلاین مراجعه کنید.

نمایش بیشتر