ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی

ورق سیاه

نمایش یک نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ورق سیاه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

معرفی ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی

ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی از جمله ورق هایی هستند که آن را در دماهای بالاتر از 930 درجه سانتیگراد تحت نورد گرم و فشار قرار می دهند و به همین جهت دچار فرم پذیری می‌شود تا امکان بکارگیری از این محصول جهت مصارف مختلف وجود داشته باشد. از این رو امروزه بسیاری از صنایع خواهان خرید ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی هستند که توسط بهترین برندها همانند برند تدبیر تجارت فولاد به صورت های حضوری و غیر حضوری عرضه می شود.

ویژگی و مشخصات ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی

ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی از جمله ورق هایی هستند که جنسی از فولاد و آهن مقاوم دارند، این ورق ها در دماهای بسیار بالا و در حدود 1700 درجه فارنهایت تحت فشار نورد گرم قرار می گیرند تا حالت فرم پذیری پیدا کنند.

همچنین در سطح این ورق ها آثاری از برآمدگی و حالت های مات وجود دارد، چرا که همانند ورق های گالوانیزه با استفاده از نورد سرد تولید نمی شوند، به همین جهت هیچ گونه براقیتی نیز ندارند، از این رو به ورق سیاه شهرت یافته اند. معمولا انواع ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی امروزه دارای کاربردهای گسترده ای هستند که برخی از این کاربردها به قرار زیر هستند:

  • تولید مصالح ساختمانی همانند تیرآهن و…
  • ساخت تجهیزات فلزی سنگین
  • تولید ادوات جنگی
  • ساخت تانکرها و مخازن برای نفت
  • استفاده در صنعت خودرو سازی
  • بکارگیری جهت ساخت انواع محصولات کشاورزی

ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی

ویژگی های متنوع ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی

معمولا ورق های سیاه با عرض 1250 قطعات فولادی دارای ویژگی ها و خصوصیاتی مختلفی هستند که برخی از مهمترین آنها به شرح زیر است:

  • ترکیباتی که در ساخت ورق سیاه عرض 1250 به کار رفته شامل آهن و فولاد است و به همین دلیل این ورق نیز دارای استحکام بالایی.
  • معمولا تولید ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی به راحتی انجام می شود و هزینه بر نیست، به همین دلیل تولید این محصولات بسیار به صرفه می‌باشد.
  • از دیگر ویژگی ورق های سیاه که آن را جهت استفاده در تولید تجهیزات دریایی نیز مناسب کرده، مقاومت بالایی آن در برابر هر گونه خوردگی و فرسایش است.
  • ورق های سیاه دارای فرم پذیری و شکل پذیری زیادی هستند چرا که بعد از عملیات نورد گرم بر روی آنها، این محصولات را در دمای اتاق خنک می کنند که منجر به افزایش این خاصیت در این ورق ها خواهد شد.

نتیجه گیری

با توجه به مصارف مختلف ورق سیاه 1250 قطعات فولادی، به همین دلیل بسیاری از برندها خواهان خرید این ورق ها هستند. از این رو شرکت تدبیر تجارت فولاد انواع مختلف ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی را در کیفیت ها و استانداردهای مختلف در بازار عرضه می نماید تا مشتریان با توجه به بودجه و نیازشان به تهیه این محصولات بپردازند. شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات و قیمت ورق سیاه عرض 1250 قطعات فولادی با کارشناسان فنی این مجموعه در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر