لوله مانیسمان رده 80

لوله مانیسمان

نمایش 1–6 از 11 نتیجه

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لوله مانیسمان

راهنمای لحظه ای، استعلام قیمت و خرید محصول

برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر لطفا با شماره تلفن های 02166675449 و 02166672083 تماس حاصل نمایید؛ متخصصین فنی ما راهنمایی لازم برای انتخاب و خرید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

لوله مانیسمان رده‌80

 لوله ‌های مانیسمان از مهم ترین انواع سازه هایی هستند که در انواع مختلفی تولید می شوند. لوله های مانیسمان رده هشتاد یکی از انواع این نوع لوله ‌ها شناخته می‌ شود. می‌ توانید  با مراجعه به سایت تدبیر تجارت فولاد با انواع کاربردهای منحصر به فرد لوله‌ مانیسمان، نحوه رده ‌بندی آن و همچنین ویژگی‌ های این نوع لوله ‌ها آشنا شوید.

 آشنایی با لوله مانیسمان رده 80 و ویژگی‌ های آن

 همان‌ طور که گفته شد لوله مانیسمان یکی از انواع سازه‌ هایی است که در ابعاد و قطر های مختلف تولید می‌ شود. این لوله ‌ها براساس ضخامت و همچنین برخی ویژگی‌ های خاص به چند طبقه مختلف تقسیم ‌بندی می ‌شوند. لوله های مانیسمان رده هشتاد یکی از انواع این نوع لوله‌ ها هستند که در این بخش می‌خواهیم به‌طور اجمالی در مورد این نوع لوله ‌ها صحبت کنیم.

 یکی از مهم ‌ترین ویژگی‌ هایی که لوله‌ های مانیسمان 80 را بسیار پرکاربرد ساخته‌ استحکام و مقاومت بالای این نوع لوله ‌ها در برابر هرگونه  فشار و حرارت است. این نوع سازه ها به‌هنگام استفاده در خطوط نفت و گاز، صنعت پتروشیمی و پالایشگاهی، نیروگاه‌ ها و خطوط فشار قوی و حتی کشاورزی در برابر میزان بالایی از فشار و حرارت قرار می‌گیرند، به دلیل مقاومت آن‌ ها در برابر چنین مواردی بسیار پرکاربرد و گسترده هستند.

 لوله های مانیسمان رده 80 یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ های مانیسمان است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله مانیسمان از نوع لوله ‌های فاقد درز است و به دلیل این‌که در برابر هر گونه فشار و حرارت بالاترین میزان استحکام را از خود نشان می ‌دهد، می‌توان گفت یکی از پرمصرف ‌ترین و پرکاربرد ترین انواع لوله‌ های مانیسمان در صنایع مختلف شناخته می ‌شود.

لوله مانیسمان رده 80 به دلیل نداشتن جوش داخلی است که به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع لوله از فولاد کربنی ساخته می شود. از مهم ترین تفاوت های لوله رده 80 و 40 می توان به وزن زیاد، ضخیم و سنگین تر بودن، استحکام بیشتر لوله های رده 80 اشاره کرد.

 این نوع لوله‌ ها از سایز یک دوم الی بیست و چهار اینچ وجود داشته و براساس طول شاخه و ضخامت شان سنجیده می‌ شوند. منظور از رده لوله، قطر خارجی و ضخامت دیواره براساس اندازه اسمی لوله است. با ثابت بودن اندازه اسمی لوله، رده های بالاتر دیواره های ضخیم تری خواهند داشت. برای آشنایی بیشتر و خرید بهترین نوع لوله مانیسمان به سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کرده و با متخصصین فنی این شرکت در تماس باشید.

لوله مانیسمان رده 80

 

نحوه تولید لوله مانیسمان رده 80

 برای تولید این نوع لوله ابتدا شمش استوانه ‌ای فولادی را در برابر میزان زیادی از حرارت قرار می ‌دهند سپس مواد را از داخل استوانه بیرون می کشند و در این صورت بدنه لوله تولید می‌ شود. در مرحله بعدی بدنه تولید شده از دستگاهی که دارای غلتک های مختلف است عبور می‌کند تا زمانی‌که قطر بدنه لوله کاهش یابد. بدین‌ صورت لوله مانیسمان رده‌ 80 تولید می شود.

 کاربرد ها و ویژگی ‌های لوله مانیسمان رده 80

 این نوع لوله دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی در برابر هر گونه حرارت و فشار است. زیرا دارای قطر، ضخامت و وزن بسیار زیادی است. در صنایعی مانند پروژه‌های پتروشیمی و نفت و گاز که نیاز به حرارت بسیار بالا و فشار زیاد دارند از این نوع لوله‌ ها استفاده می‌ شود، زیرا دارای استحکام بسیار زیادی هستند. در پروژه ‌هایی که در فضای آزاد یا رو باز انجام می‌ شوند نیز از لوله ‌های رده 80 استفاده می‌ شود. همچنین یکی دیگر از مهم‌ ترین کاربرد های این نوع لوله ‌ها استفاده از آن‌ ها در مبدل‌ های حرارتی و خطوط فشارقوی و نیروگاه‌ ها می‌باشد.

از دیگر کاربردهای لوله مانیسمان می توان به استفاده از آن در سکوهای نفتی و گاز، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها، تاسیسات صنعتی کارگاه ها و کارخانه های تولیدی، صنایع دارویی، صنایع رنگ، خطوط لوله، خطوط آبرسانی فشار قوی، خطوط انتقال اشاره کرد.

لوله مانیسمان رده 80

قیمت خرید و فروش لوله مانیسمان رده 80

قیمت خرید لوله مانیسمان رده 80 با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. قطر، ضخامت و وزن از جمله عوامل تاثیر گذار بر تعیین میزان قیمت این نوع سازه ها شناخته می شوند. برای اطلاع از قیمت و خرید لوله با بهترین کیفیت با توجه به کاربرد مورد نظر، به سایت تدبیر تجارت فولاد مراجعه کرده و با متخصصین فنی این شرکت در تماس باشید. 

نمایش بیشتر